EU POZIOM Kolor

"Snails Garden" - na straży Twojego piękna!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak odkryto właściwości śluzu ślimaka?

Ekofarma SnailsGarden

Ekofarma "Snails Garden"

Uważa się, że śluz ślimaka stymuluje procesy, na skutek których jego tkanki mogą się zregenerować w okresie krótszym niż 48 godzin. Chroni ciało ślimaka przed bakteriami, zadrażnieniami i promieniowaniem UV.

Hipokrates miał zalecać nakładanie ślimaków na skórę w celu złagodzenia stanów zapalnych. Po śluz ślimaka sięgali także mieszkańcy południowych Włoch, którzy leczyli nim brodawki i trądzik.

W 1980 roku chilijska rodzina założyła farmę ślimaków, potocznie nazywanych ślimakami szarymi lub ogrodowymi. Ku ich zaskoczeniu, po kontakcie ze ślimakami rany na ich rękach goiły się szybciej, a skóra była o wiele gładsza. Zauważywszy to, najstarszy z synów farmera - lekarz Fernando Bascunan – rozpoczął badania nad właściwościami wydzielin ślimaków. Na rynku ukazał się krem zawierający w składzie ponad 80% śluzu ślimaka, jako składnika czynnego.

Kremów o takim składzie, nie kupisz w markecie, po produkty naszej marki Snails Garden trzeba wybrać się do źródła, czyli na farmę ślimaków @snailsgarden.com z certyfikatem "Produkt Warmia Mazury" 

To tak jak dostać miód od pszczelarza, a dostać miód z marketowej półki. Widzisz różnicę?

Nasza praca ze ślimakami zaczęła się w 2003 roku. Jesteśmy pionierami i założycielami pierwszej certyfikowanej ekologicznej farmy ślimaków w Polsce. 

krem sluz sliamka SnailsGarden

Podczas Międzynarodowych Targów urody w Poznaniu Look & beautyVISION - uznawanych za największe w Polsce, nasza RODZINNA marka, zaprezentowała innowacyjne podejście, przedstawiając kremy na bazie naturalnego 100% śluzu ślimaka z własnej farmy. Umieściliśmy odważnie na opakowaniu, zdjęcie żywego ślimaka, który symbolizował jego zawartość i linię kosmetyków PRESTIGE.

Snails Garden - to POLSKA 100% produkcja! W 2019 roku, otrzymaliśmy certyfikat na czysty śluz ślimaka, pochodzący z naszej BIO farmy i perły afrodyty, czyli kawior biały z ikry ślimaka.

krem slimaka

Specjalne oznaczenie w postaci specjalnego zielonego listka z dwunastoma gwiazdkami  – widząc taką sygnaturkę, klient może mieć pewność, że producent uzyskał certyfikat Unii Europejskiej - to także program, który odnosi się do towarów, które powstają dokładnie w tym samym systemie jakości i wyróżniają się specjalnie stworzoną ekologiczną technologią produkcji. 

EkoFarma Snails Garden

Ekofarma "Snails Garden" - biuro w kształcie ślimaka, wykonane z gliny, słomy i drewna. 

Firma "Snails Garden" położona jest w regionie Warmii i Mazur na szlaku Mazur Zachodnich w Krasinie koło Pasłęka. Specjalizujemy się w hodowli ślimaków z klimatu śródziemnomorskiego, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niosą ze sobą te cudowne mięczaki, rozwijając sektor kosmetyczny!

Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to! Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ i NATURA jest dla nas najważniejsza.

 

Mariola Piłat Skalmowska (mama) @ Izabela Piłat (córka) family business kremy slimaka

SnailsGarden

 

Sposób na Sukces 2019 - Honorowy Patronat nad XIX edycją konkursu „Sposób na Sukces” sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

SnailsGarden Mariola Pilat Skalmowska

Statuetka "Kobieta z Charakterem" od Dr. Irena Petryna. Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet. Nominacja od Marszałka Gustaw Marek Brzezin.

Kobieta z Charakterem

Laureatka konkursu Złota Dziesiątka  -  „Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur

Kobieta Sukcesu SnailsGarden Mariola Pilat Skalmowska

Firma Snails Garden znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Marszałkowskim Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój 2019

Ambasadorzy NajlepszymZNajlepszych SnailsGarden

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Snails Garden Sp. z o. o.
Krasin 16A
14-400 Pasłęk
E-mail: biuro@snailsgarden.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 698388531

Social Media

EFRR

„PARASOL NA START - INDYWIDUALNY PROGRAM INKUBACJI - ETAP II” NR RPWM.01.03.01-28-0004/18-00 w ramach Osi Priorytetowej 1 "Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur" Działania 1.3- " Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości) Poddziałania 1.3.1 - Inkubator przedsiębiorstw" Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. INKUBATOR BRANIEWO

© 2019. All Rights Reserved.

Search