EU POZIOM Kolor

O marce

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Mariola Pilat Skalmowska SnailsGarden

Na straży Twojego piękna!

Uważa się, że śluz ślimaka stymuluje procesy, na skutek których jego tkanki mogą się zregenerować w okresie krótszym niż 48 godzin. Chroni ciało ślimaka przed bakteriami, zadrażnieniami i promieniowaniem UV.

Hipokrates miał zalecać nakładanie ślimaków na skórę w celu złagodzenia stanów zapalnych. Po śluz ślimaka sięgali także mieszkańcy południowych Włoch, którzy leczyli nim brodawki i trądzik.

W 1980 roku chilijska rodzina założyła farmę ślimaków, potocznie nazywanych ślimakami szarymi lub ogrodowymi. Ku ich zaskoczeniu, po kontakcie ze ślimakami rany na ich rękach goiły się szybciej, a skóra była o wiele gładsza. Zauważywszy to, najstarszy z synów farmera - lekarz Fernando Bascunan – rozpoczął badania nad właściwościami wydzielin ślimaków. Na rynku ukazał się krem zawierający w składzie ponad 80% śluzu ślimaka, jako składnika czynnego.

Kremów o takim składzie, nie kupisz w markecie, po produkty naszej marki trzeba wybrać się do źródła, czyli na farmę ślimaków.

Koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Staliśmy się jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce i zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji, między innymi kosmetycznych.

Od 2012 roku pracujemy nad linią kosmetyków ze śluzem ślimaka. W tej chwili hodujemy ślimaki tylko i wyłącznie na "wolnym wybiegu" w systemie technologii naturalnej, co oznacza, że dieta naszych ślimaków, opiera się na ziołach, takich jak Mniszek lekarski, który ma również szerokie zastosowanie w kosmetyce przy wybielaniu przebarwień i  kojeniu cery trądzikowej. W Polsce mniszek jest zwiastunem lata.

Mniszek lekarski slimaki

Marka Snails Garden została doceniona i zostałam Ambasadorką Regionu Warmii i Mazur "Laur Najlepszym z Najlepszych” w kategorii: Innowacje i rozwój. Dotychczas marszałkowie województwa w ciągu 15 lat, przyznali 355 laurów. Dodatkowo kosmetyk z linii "Prestige" uzyskał prawo do korzystania ze znaku „Produkt Warmia Mazury”. Dzięki przyznawanym certyfikatom produkty i usługi wytwarzane w regionie są od razu rozpoznawalne zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Produkt Warmia Mazury — certyfikowana gwarancja jakości!

Produkt Warmia Mazury krem Snails Garden Prestige

Ambasador regionu Mariola Skalmowska

 

Idąc za ciosem z końcem roku 2018, razem z córką Izabelą  - otworzyłyśmy startup Snails Garden Sp. z o.o. - który specjalizuje się w badaniach, produkcji i dystrybucji kosmetyków ze śluzem ślimaka. Podnosząc swoje kwalifikacje, ukończyłam szkolenie dla producentów, organizowane przez Biotechnologia, Bio-Tech Media, a także Business Coaching, aby wzmocnić kompetencje sprzedaży. 

Obecnie realizujemy program "Parasol na start" - indywidualny program inkubacji, nadzorowany przez Inkubator Przedsiębiorczości, mieszczący się w 300-letnim Pałacyku Potockiego w Braniewie, pierwszej stolicy Warmii. Takie miejsca istnieją nie tylko w serialach. 

ParasolnaStart SnailsGardenPałacyk Potockiego

Pałacyk Potockiego

Nasza inspiracja

Podczas Międzynarodowych Targów urody w Poznaniu Look & beautyVISION - uznawanych za największe w Polsce, nasza RODZINNA marka, zaprezentowała innowacyjne podejście, przedstawiając kremy na bazie naturalnego 100% śluzu ślimaka z własnej farmy. Umieściliśmy odważnie na opakowaniu, zdjęcie żywego ślimaka, który symbolizował jego zawartość i linię kosmetyków PRESTIGE.


krem slimaka biuro Snails Garden

Symbol Snails Garden -  ślimak, wykonany z gliny, słomy i drewna.

Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to! Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ i NATURA jest dla nas najważniejsza.

Mariola Piłat Skalmowska (mama) @ Izabela Piłat (córka) family business kremy slimaka

SnailsGarden

 Nasze sukcesy

MARKETING NIEOCZYWISTY
Fuckup Case: Twoja historia niepowodzenia. Bill Gates powiedział “nie ma nic złego w świętowaniu sukcesu, ale ważniejsze jest wyciągnięcie nauki z porażki” Nasza rodzinna historia, stworzona z pasji, sukcesów, ale i porażek, zainspirowała Gremium ekspertów do tego stopnia, że podczas konferencji na scenie Europejskiego Centrum Solidarności, otrzymałam wyróżnienie NTT 2019.

Nowe Trendy w Turystyce sluz slimaka

Sposób na Sukces - Honorowy Patronat nad XIX edycją konkursu „Sposób na Sukces” sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

SnailsGarden Mariola Pilat Skalmowska

Statuetka "Kobieta z Charakterem" od Dr. Irena Petryna. Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet. Nominacja od Marszałka Gustaw Marek Brzezin.

Kobieta z Charakterem

Laureatka konkursu Złota Dziesiątka  -  „Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur

Kobieta Sukcesu SnailsGarden Mariola Pilat Skalmowska

Firma Snails Garden znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Marszałkowskim Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój 2019

Ambasadorzy NajlepszymZNajlepszych SnailsGarden

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Snails Garden Sp. z o. o.
Krasin 16A
14-400 Pasłęk
E-mail: biuro@snailsgarden.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 698388531

Social Media

EFRR

„PARASOL NA START - INDYWIDUALNY PROGRAM INKUBACJI - ETAP II” NR RPWM.01.03.01-28-0004/18-00 w ramach Osi Priorytetowej 1 "Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur" Działania 1.3- " Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości) Poddziałania 1.3.1 - Inkubator przedsiębiorstw" Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. INKUBATOR BRANIEWO

© 2020. All Rights Reserved.

Search