EU POZIOM Kolor

O marce

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Mariola Pilat Skalmowska SnailsGarden

 

Uważa się, że śluz ślimaka stymuluje procesy, na skutek których jego tkanki mogą się zregenerować w okresie krótszym niż 48 godzin. Chroni ciało ślimaka przed bakteriami, zadrażnieniami i promieniowaniem UV.

Hipokrates miał zalecać nakładanie ślimaków na skórę w celu złagodzenia stanów zapalnych. Po śluz ślimaka sięgali także mieszkańcy południowych Włoch, którzy leczyli nim brodawki i trądzik.

W 1980 roku chilijska rodzina założyła farmę ślimaków, potocznie nazywanych ślimakami szarymi lub ogrodowymi. Ku ich zaskoczeniu, po kontakcie ze ślimakami rany na ich rękach goiły się szybciej, a skóra była o wiele gładsza. Zauważywszy to, najstarszy z synów farmera - lekarz Fernando Bascunan – rozpoczął badania nad właściwościami wydzielin ślimaków. 

Nasza pasja!

Razem z córką Izabelą  - otworzyłyśmy startup. Obecnie realizujemy program "Parasol na start" - indywidualny program inkubacji, nadzorowany przez Inkubator Przedsiębiorczości w Braniewie.

ParasolnaStart SnailsGardenNatura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to! Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ i NATURA jest dla nas najważniejsza.

Mariola Piłat Skalmowska (mama) @ Izabela Piłat (córka) family business kremy slimaka

SnailsGarden

 

Statuetka "Kobieta z Charakterem" od Dr. Irena Petryna. Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet. Nominacja od Marszałka Gustaw Marek Brzezin.

Kobieta z Charakterem

Laureatka konkursu Złota Dziesiątka  -  „Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur

Kobieta Sukcesu SnailsGarden Mariola Pilat Skalmowska

Kontakt

Snails Garden Sp. z o. o.
Krasin 16A
14-400 Pasłęk


Zadzwoń do nas

Tel: +48 604 629 334

Social Media

EFRR

„PARASOL NA START - INDYWIDUALNY PROGRAM INKUBACJI - ETAP II” NR RPWM.01.03.01-28-0004/18-00 w ramach Osi Priorytetowej 1 "Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur" Działania 1.3- " Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości) Poddziałania 1.3.1 - Inkubator przedsiębiorstw" Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. INKUBATOR BRANIEWO

© 2020. All Rights Reserved.

Search