img 

Francuska glinka zielona - najsilniejsze działanie.

Francuska glinka zielona typu Montmorillonite ( 100 g).

glinka zielona snails garden

Kosmetyczna francuska glinka zielona Montmorillonite to w 100 % naturalny produkt mineralny.  Zawiera cenne mikroelementy i sole mineralne (między innymi wysokie stężenie krzemu i magnezu), a jej działanie jest najsilniejsze spośród wszystkich dostępnych glinek.

Właściwości : 

Glinka zielona posiada właściwości oczyszczające, ściągające, antybakteryjne, ujędrniające, a także polepszające krążenie  - co daje wspaniały efekt pielęgnacyjny i trwale poprawia kondycję skóry z niedoskonałościami.  Jest stosowana przy stanach zapalnych skóry i dla regeneracji i oczyszczenia wszystkich rodzajów skóry. Stosuje się ją do pielęgnacji cery mieszanej, tłustej, trądzikowej i z wypryskami.Polecana do cery zmęczonej i zwiotczałej. 

Zastosowanie: 

natura

Do suchej glinki dolewamy taką ilość płynów, aby uzyskać konsystencję gęstej śmietany, po czym tak przygotowaną pastę nakładamy na wybrany obszar: twarz, szyję, dekolt, skórę głowy, plecy lub uda. Wskazane jest, aby nie doprowadzać do wyschnięcia maski (można np. spryskiwać ją mgiełką ulubionego hydrolatu, lub nałożyć wilgotny kompres). Maskę nakładamy na ok. 10-20 minut.

 

CENA 19,90 zł 
( w tym 23% VAT )
 

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People