img 

O firmie

 

Zapraszamy do współpracy salony i gabinety kosmetyczne.

Znajdziesz nas również w Bazie Usług Rozwojowych PARP - Partner w drodze do sukcesu Twojej Firmy!


Dziękujemy za odwiedziny! 

Pewnie cześć z Was już wie, kto nas ostatnio odwiedził - dziękujemy za moc gratulacji! Na zdjęciu Mariola Piłat Skalmowska - Prezes Snails Garden z najbardziej znanym duetem fryzjerskim w Polsce – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Panowie nie zwalniają tempa, odwiedzą kolejne salony w Polsce. Co prawda program "Ostre Cięcie" odwiedził naszą BIO farmę z zupełnie innego powodu, ale o tym dowiecie się z odcinków TTV.

Jest to dla nas ogromny wyróżnik, który nadaje sens temu co robimy, w co wierzymy i co chemy Wam przekazać. 

Ambasadorka Warmii i Mazur

SnailsGarden Mariola Skalmowska

Z satysfakcja informujemy, iż nasza firma Eko Snails Garden, znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój. 

Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że nasze kosmetyki (prosto z farmy ślimaków) z użyciem śluzu ślimaka, staną się tak popularne. Ludzie kazali pukać się nam w głowę. Jako to, ślimaki w Polsce?

Pomysłem na kremy prosto z farmy ślimaków 2010 rok. Widzieliśmy w tym swój cel i rozwój naszej firmy -  Mariola Piłat Skalmowska

Działalność firmy obecnie...

Bistro Slimaka SnailsGardenFirma  Eko  Snails Garden  położona jest w regionie Warmii i Mazur na obszarze 2,5 ha. Już od 15 lat specjalizujemy się w hodowli ślimaków śródziemnomorskich. Od początku istnienia firmy jesteśmy nastawieni naciągły rozwójoraz perfekcyjne podejście do wymagań naszych klientów.

Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi hodowcy ślimaków w Polsce rozwinęliśmy sektor kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

Najlepszym Najlepszych SnailsGardenKosmetyki Snails Garden zostały stworzone z pasji do pielęgnacji skóry z zastosowaniem naturalnych składników.

Nasze kosmetyki projektowane są w oparciu o własne receptury, z wykorzystaniem unikatowego składnika jakim jest naturalny śluz ślimaka. 

Na farmie Snails Garden mieszka specjalna odmiana ślimaka śródziemnomorskiego, który wydziela śluz sam naturalnie, przy pomocy pewnych stymulacji w laboratorium. Następnie ślimaki wracają do natury, latem do specjalnych parków hodowlanych, gdzie żywią się mniszkiem lekarskim, a w okresie zimowym śpią w naturalnym stanie hibernacji w specjalnie przygotowanych ,,inkubatorach".

 

Istotną charakterystyką tego ślimaka jest jego ciągła regeneracja tkanek za pomocą śluzu, które nieustannie uszkadzają się podczas poruszania, co najważniejsze, identyczne właściwości wykazuje względem ludzkiej skóry. Naprawia ją!

Śluz ślimaka jest cennym składnikiem aktywnym oraz idealnie zbilansowanym. Zawiera w sobie naturalne składniki, które w większości kosmetyków występują pod postacią składników syntetycznie wytworzonych w laboratoriach.

 Należą do nich: 

AlantoinaKwas glikolowy,Mukopolisacharydy, Kolagen i Elastyna, Naturalne Antybiotyki, Witaminy A,C i E. 

 Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to.

Naszym największym sukcesem są zadowoleni klienci, którzy wspierają nas w codziennych naszych działaniach. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ jest dla nas najważniejsza.

 

 

 

 

 

 

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People