img 

Sposób na Sukces... Prestiżowy konkurs!

Honorowy Patronat nad XIX edycją konkursu „Sposób na Sukces” sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie najciekawszych przedsięwzięć gospodarczych, które przyczyniają się do społecznego i regionalnego rozwoju obszarów wiejskich.

SNAILS GARDEN, która zajmuje się hodowlą ślimaków oraz tworzy naturalne kosmetyki ze śluzem ślimaka. Skąd pomysł na taki biznes?

- Pomysł powstał w głowie mojego męża w 2003 roku, obecnie działamy już razem rodzinnie wraz z dziećmi. Prowadzimy jako jedyni w kraju sprzedaż ślimaków w miejscu produkcji. Nasze miejsce nazywa się Bistro Ślimaka, jest tu sklep firmowy z naszymi kosmetykami marki Snails Garden ze śluzem ślimaka i bardzo wyjątkowe menu. Kosmetykami zajęliśmy się już 8 lat temu, stało się to po tym jak eksportowaliśmy 50 litrów śluzu pozyskanych z naszych ślimaków do Belgii. Wtedy nas oświeciło, czemu nie mamy mieć własnej lokalnej marki kremów.

Tak to się potoczyło, nasze kosmetyki zostały docenione także przez Marszałka województwa, który nadał kremom certyfikat "Produkt Warmia Mazury" i możliwość użycia naszego pięknego loga województwa na opakowaniu. Wszak jest tam błękitny żagiel, symbol jezior, a wiadomo ślimaki bez wody ani rusz, żółte słońce, przecież to ślimaki śródziemnomorskie i jasna zieleń, prawie jak symbol naszej Ekofarmy ślimaków "Snails Garden"  

To wszystko wyróżnia nasze kremy na tle konkurencji, przecież kupić krem na farmie ślimaków, to nie to samo co w markecie. Porozmawiać osobiście z producentem, zobaczyć te ślimaki na żywo w naszym żywym muzeum ślimaka, to na każdym zrobi wrażenie.

Dumni jesteśmy, że mogliśmy wziąć udział w tak prestiżowym konkursie!

Mariola Piłat Skalmowska - kosmetyki ślimaka

 

KREM ŚLIMAKA Z WAKACYJNĄ MUSZLĄ!

Krem PRESTIGE z dodatkiem muszli dla turystów stanowi cenną pamiątkę z pobytu, przywołuje wspomnienia i zachęcać do ponownego odwiedzenia. Dziś pamiątką z podróży staje się atrakcją równą cudom przyrody, którą często staje się tą kropką nad przysłowiowym „i”. Nowy trend wyraźnie wskazuję, że obdarowujemy naszych bliskich po powrocie, autentycznymi produktami użytkowymi z którego słynie dany region! Wtedy lepiej przekazujemy idę miejsca by je poznać i zrozumieć. To wyjątkowa okazja by sprzedać również historię regionu, jego produktów, czy metod produkcji. Marka SNAILS GARDEN znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój. Krem Pasłęcki, uzyskał certyfikat Marszałkowski "Produkt Warmia Mazury".

Tym sposobem logo Warmii Mazur, znalazło się na pamiątce regionu! Zapraszamy na nasze Mazury Zachodnie! Pamiątka do kupienia na Ekofarma "Snails Garden" lub sklepie firmowym online...

"Żywe SPA"...tym razem okiem kamery Discovery

zywe spaDzisiaj mieliśmy niecodzienne odwiedziny na naszej Ekofarma ślimaków "SNAILS GARDEN"

Food Network to jedna z najszybciej rozwijających się lifestylowych i rozrywkowych marek wśród kanałów należących do koncernu medialnego Discovery. Jest dostępny w ponad 100 milionach amerykańskich gospodarstw domowych i jest jednym z 10 czołowych kanałów w USA. Food Network to skarbnica wiedzy, źródło inspiracji oraz świetny przewodnik.

Niebawem więcej... "Żywe SPA"

ZyweSPA

 

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People