img 

Turniej o Puchar Ślimaka już 11 kwietnia. Zapraszamy.

118,turniej o puchar slimaka juz 11 kwietnia zapraszamy,001Squash zadomowił się w Elblągu ( rodzinne miasto Twórcy Snails Garden) już na dobre. Rosnąca popularność tej dyscypliny sportu powoduje, że każdy kolejny turniej jest organizowany na coraz wyższym poziomie i sponsorami z najwyższej luksusowej półki. Tym razem 11 kwietnia czeka nas „Turniej o Puchar Ślimaka"!


Tradycyjnie organizatorem turnieju kat. b+ gdzie pojawiąsię zawodnicy z całej Polski jest Szkoła Tenisa & Squasha SCORE.

Sponsorem głównym całej imprezy została firma SNAILS GARDEN zajmująca się od 12 lat hodowlą ślimaków afrykańskich. Hodowla daje wspaniałe efekty w produktach jakie później powstają. Wizytówką firmy są produkty gastronomiczne ze ślimaków, które zdobią nie tylko polskie stoły oraz kosmetyki na bazie naturalnego śluzu ze ślimaka dla kobiet i mężczyzn.

Zawodnicy słysząc o „Turnieju o Puchar Ślimaka" już dziś zapowiedzieli, że 11 kwietnia nie będą się oszczędzać i z całą pewnością leniwie na boisku nie będzie.

Zawody rozegrają się w 5 kategoriach:

  • 3 kategorie juniorskie
  • turniej kobiet
  • turniej open


Patronat medialny objął portal bogatyelblag.pl

Informacje odnośnie turnieju:

11.04.2015- Turniej o puchar Ślimaka kat. PFS B+

  • 12.00- turniej juniorski
  • 15.00- turniej kobiet
  • 17.30- turniej open


ZAPISY do 08.04.2015 do godziny 12.00 (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

źródło - http://bogatyelblag.pl/

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People