img 

Tak zostałam ambasadorką Warmii i Mazur

SnailsGarden Mariola Skalmowska Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że nasze produkty, takie jak kosmetyki z użyciem śluzu ślimaka, staną się tak popularne. Ludzie kazali pukać się nam w głowę. Jako to, ślimaki w Polsce i to tego jeszcze kremy? Uwierzcie lub nie, ale jak zaczynaliśmy w 2012 roku z pomysłem na kremy, było ich na rynku polskim zaledwie kilka, żeby nie powiedzieć dokładnie trzy (w tym zagraniczne). My jednak widzieliśmy w tym swój cel i rozwój naszej firmy. Zostanie ambasadorem regionu, to wielki zaszczyt, ale i zobowiązanie. Obiecujemy, że ze swojej strony, nie spoczniemy na laurach i z dumą będziemy reprezentować naszą Warmię i Mazury po całej Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzyli.

Wspaniale gdy praca sprawia wielką radość a jednocześnie daje wiele szczęścia i piękna dla innych "Kobieta dla Kobiet"

Najlepszym Najlepszych SnailsGardenMarszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin nagrodził podmioty, które w ubiegłych latach zaznaczyły swoją obecność na forum krajowym i międzynarodowym, przyczyniając się do promocji regionu Warmii i Mazur w Polsce i za granicą. Uroczystość wręczenia honorowych tytułów i statuetek odbyła się 5 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Grzegorz i Mariola Skalmowscy, właściciele Snails Garden, zostali uhonorowani w kategorii "Innowacje i rozwój".

W kategorii "Innowacje i rozwój" Firma Snails Garden została uhonorowana laurem "Najlepszym z Najlepszych 2018" – nagrodą przyznawaną przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, którą corocznie wyróżniane są osoby, instytucje i przedsiębiorstwa będące ambasadorami naszego regionu. Nasza rodzinna firma z Krasina pod Pasłękiem od 15 lat promuje walory smakowe i zdrowotne ślimaków. Miejsce, które stworzyli Grzegorz i Mariola Skalmowscy stanowi inspirację dla rolników i przedsiębiorców w całej Europie.

Ze śluzu ślimaków wytwarzane są innowacyjne kosmetyki.

Info: http://biznes.elblag.net/artykuly/podpaslecka-firma-snails-garden-doceniona-przez-ma,35172.htm

 

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People