img 

KONIEC Z SUCHĄ, WIOTKĄ SKÓRĄ - KROPLA MŁODOŚCI

 KONIEC Z SUCHĄ, ODWODNIONĄ SKÓRĄ - TO SERUM PRZYWRÓCI JĄ DO ŻYCIA
"Skóra po prostu go wypija" - zachwycają się Nasze klientki. To jeden z najczęściej opisywanych kosmetyków nawilżających na naszych stronach.
 
essential oils
 
Dręczą cię suche skórki, a twoja cera jest poszarzała i wygląda na zmęczoną? Takie objawy jednoznacznie świadczą o braku dostatecznego nawilżenia - w katalogu kosmetyków Snails Garden jest hit, który błyskawicznie upora się z tym problemem!
Jak szybko nawilżyć suchą skórę?
Najpopularniejszą substancją nawilżającą, jest kwas hialuronowy - to właśnie ten składnik jest głównym komponentem jednego z najczęściej komentowanych produktów SG. Mowa o serum nawilżającym- skoncentrowanym produkcie przeznaczonym do pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Oprócz 50% kwasu hialuronowego zawiera też m.in. wyciąg z aloesu, kótyr  silnie nawilża skórę, chroni naskórek i wspomaga jego regenerację, przeciwzapalnie, likwiduje podrażnienia (skóra wysuszona i podrażniona detergentami, poparzona słońcem, zniszczona środkami chemicznymi). Kolejny składnik to kolagen, który powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry, zatrzymuje i podnosi zawartość wilgoci w skórze  tworząc delikatną powłokę. Dzięki własnościom błonotwórczym tworzy na powierzchni skóry rodzaj wygładzającej warstwy ochronnej.
 
SERUM
 
Serum zapewnia wzrost napięcia skóry i jej nawilżenia natychmiast po aplikacji.  Dzięki delikatnej konsystencji może być stosowane pod makijaż.
Serum naturalne, cieszy się dużą popularnością w SG - najciekawsze opinie, jakie otrzymaliśmy :
''Świetny kosmetyk, skóra go po prostu wypija :) Już po pierwszym nałożeniu cały dzień czułam że skóra jest jakby po liftingu :) - Małgosia...
''Serum suchą skórę nawilży już po kilku aplikacjach, na początku dodatkowo stosowałam krem Prestige, ale po kilku użyciach już nie musiałam. Skóra była napięta i gładziutka, już dawno żaden kosmetyk nie dał mi takiego efektu. Szczerze polecam :) - Agnieszka...
Zadowolone klientki to dla Nas największa satysfakcja.
Zespół Snails Garden

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People