EU POZIOM Kolor

Previous Next

Jaki to ma wpływ na skórę?

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lubimy jak zrozumiałym językiem opisane są produkty kosmetyczne, osobiście na pierwszy rzut oka, chcę wiedzieć jakie ma działanie. Do cierpliwych nie należę...
Więc dziś, najprościej jak się da... Serum No.4 intensywna regeneracja i nawilżenie. W swoim składzie zawiera potrójny kwas hialuronowy.

Jak to rozumieć? Czyli...jest to mieszanina trzech kwasów hialuronowych o różnej masie cząsteczkowej: wielkocząsteczkowy, małocząsteczkowy i ultraniskocząsteczkowy.

Jaki to ma wpływ na skórę?
Dzięki różnym wielkościom cząsteczek kwas hialuronowy wnika do głębokich warstw skóry, dzięki czemu jego działanie jest efektowne i widoczne.

 

Kontakt

Snails Garden Sp. z o. o.
Krasin 16A
14-400 Pasłęk


Zadzwoń do nas

Tel: +48 604 629 334

Social Media

EFRR

„PARASOL NA START - INDYWIDUALNY PROGRAM INKUBACJI - ETAP II” NR RPWM.01.03.01-28-0004/18-00 w ramach Osi Priorytetowej 1 "Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur" Działania 1.3- " Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości) Poddziałania 1.3.1 - Inkubator przedsiębiorstw" Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. INKUBATOR BRANIEWO

© 2020. All Rights Reserved.

Search