EU POZIOM Kolor

Previous Next

Jesień odmłodzona i nawilża skórę dzięki ślimakom | Snails Garden

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pięknie, ciepło, słonecznie a mamy jesień. Chcę Wam przedstawić mojego ulubieńca - Serum No.4 , właściwie to mój No.1 który dba fenomenalnie o moją cerę, wygładza, ujędrnia i najważniejsze....sprawia że czuje się piękna. Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to! Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ i NATURA jest dla nas najważniejsza. Krem "Snails Garden" ze śluzem ślimaka - odmładza i usuwa trądzik! Jaki wybrać, macie już opinie!

Mariola Piłat-Skalmowska - zapraszam do sklepu online - Krem Ślimaka

Nasze ślimaki mają zapewnione najlepsze warunki dla ich rozwoju. Hodujemy je w idealnym środowisku, w którym występuje bujna roślinność i naturalna poranna rosa. Każdego dnia je kontrolujemy i doglądamy osobiście, a podczas selekcji poddawane są rygorystycznej ocenie jakościowej śluzu.

 

Kontakt

Snails Garden Sp. z o. o.
Krasin 16A
14-400 Pasłęk
E-mail: biuro@snailsgarden.com

Zadzwoń do nas

Tel: +48 698388531

Social Media

EFRR

„PARASOL NA START - INDYWIDUALNY PROGRAM INKUBACJI - ETAP II” NR RPWM.01.03.01-28-0004/18-00 w ramach Osi Priorytetowej 1 "Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur" Działania 1.3- " Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości) Poddziałania 1.3.1 - Inkubator przedsiębiorstw" Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. INKUBATOR BRANIEWO

© 2019. All Rights Reserved.

Search