img 

O firmie

Działalność

Hodowla ekologiczna slimakow snailsgarden.com 2

Firma Snails Garden położona jest w ekologicznym regionie Warmii i Mazur na obszarze 2,5 ha. Już od 14 lat specjalizujemy się w hodowli ślimaków śródziemnomorskich i afrykańskich Cornu aspersum. Od początku istnienia firmy jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój oraz perfekcyjne podejście do szczegółów, co zapewniło nam objęcie pozycji lidera na europejskim rynku. Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce pragniemy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

Hodowla

Snails Garden tworzy kadra wyspecjalizowanych pracowników, dzięki której ślimaki poddawane są ciągłej kontroli i ocenie.

Powierzchnia fermy wyposażona jest w innowacyjne technologie takie jak bezobsługowe hydrofornie, automatyczne systemy zraszające czy monitoring.

Ślimaki hodujemy w specjalnym środowisku, obfitującą w bujną roślinność i naturalną poranną rosę. Dodatkowo mieszanki paszowe sporządzane są z wyselekcjonowanych, ekologicznych ziaren zbóż z domieszką specjalnych ziół. To wszystko zapewnia najlepsze warunki rozwoju dla ślimaków, co przekłada się na jakość wydzielanego śluzu.

 

Naszym największym sukcesem są zadowoleni klienci, którzy wspierają nas w codziennych naszych działaniach. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ jest dla nas najważniejsza.

Najlepszy tworzy pierwszy!

 

 

 

 

 

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People