img 

O firmie

 

Ambasadorzy Warmii i Mazur 2018

SnailsGarden Mariola SkalmowskaZ satysfakcja informujemy, iż nasza firma Eko Snails Garden w 2018 roku, znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych laurem Najlepszym z Najlepszych w kategorii: Innowacje i rozwój. Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że nasze kosmetyki z użyciem śluzu ślimaka, staną się tak popularne. Ludzie kazali pukać się nam w głowę. Jako to, ślimaki w Polsce i to tego jeszcze kremy? Uwierzcie lub nie, ale jak zaczynaliśmy w 2012 roku z pomysłem na kremy, było ich na rynku polskim zaledwie kilka, żeby nie powiedzieć dokładnie trzy (w tym zagraniczne). My jednak widzieliśmy w tym swój cel i rozwój naszej firmy. Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzyli. Mariola Piłat Skalmowska

Wspaniale gdy praca sprawia wielką radość a jednocześnie daje wiele szczęścia i piękna dla innych "Kobieta dla Kobiet"

Działalność firmy obecnie...

Bistro Slimaka SnailsGardenFirma  Eko  Snails Garden  położona jest w regionie Warmii i Mazur na obszarze 2,5 ha. Już od 15 lat specjalizujemy się w hodowli ślimaków śródziemnomorskich i afrykańskich Cornu aspersum. Od początku istnienia firmy jesteśmy nastawieni naciągły rozwój  oraz perfekcyjne podejście do wymagań naszych klientów.  Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy rozwijać sektor kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak. 

Najlepszym Najlepszych SnailsGardenKosmetyki Snails Garden zostały stworzone z pasji do pielęgnacji skóry z zastosowaniem naturalnych składników.

Nasze kosmetyki projektowane są w oparciu o własne receptury, z wykorzystaniem unikatowego składnika jakim jest naturalny śluz ślimaka, pozyskiwany z własnej hodowli ślimaków. Stworzenia te produkują drogocenny składnik stosowany nie tylko w kosmetyce ale i w farmakologii.

Pozyskiwanie białka ślimaka nie jest szkodliwe dla stworzenia, po tym wyjątkowym procesie, szczęśliwie wraca do specjalnie przygotowanych parków. 

 

snail 1769564 1920Historia powstania kosmetyków ze śluzem ślimaka. 

Niezwykłe właściwości śluzu wykorzystywane były przez liczne pokolenia medyków już w starożytnej Grecji. W ostatnich czasach jego działanie zostało docenione na początku lat 80 przez właściciela gospodarstwa rolnego w Chile, którego syn, pracujący przy hodowli, miał bezpośredni kontakt ze śluzem ślimaków. Wkrótce jego blizny z niewielkich ran na rękach zaczęły stopniowo zanikać, a skóra stawała się coraz bardziej gładka i delikatna. Hodowca doszedł do jednoznacznych wniosków. Kolejne lata poświęcone były badaniom śluzu, które tylko potwierdziły obserwacje, a w latach 90 zapoczątkowano produkcję kosmetyków ze śluzem ślimaka na skalę światową.

 

kobieta dojrzała

Istotną charakterystyką tego ślimaka jest jego ciągła regeneracja tkanek za pomocą śluzu, które nieustannie uszkadzają się podczas poruszania, co najważniejsze, identyczne właściwości wykazuje względem ludzkiej skóry. Naprawia ją !Śluz ślimaka jest cennym składnikiem aktywnym oraz idealnie zbilansowanym. Zawiera w sobie naturalne składniki, które w większości kosmetyków występują pod postacią składników syntetycznie wytworzonych w laboratoriach.

 

 Należą do nich: 

Alantoina,Kwas glikolowy,Mukopolisacharydy, Kolagen i Elastyna, Naturalne Antybiotyki, 

Witaminy A,C i E. 

Badania jednogłośnie potwierdziły, że śluz ślimaka wykazuje właściwości naprawcze skóry. 

 

 Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to.

Naszym największym sukcesem są zadowoleni klienci, którzy wspierają nas w codziennych naszych działaniach. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ jest dla nas najważniejsza.

Najlepszy tworzy pierwszy!

 

 

 

 

 

 

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People