img 

Jak dobrać krem dla siebie ?

Jak dobrać krem dla siebie? Czym się kierować? Poproszę o radę...
Takie zapytanie dostaliśmy od naszej klientki.

Drogie Panie, jest to bardzo ważne pytanie do Nas jak i do Was samych. Aby odpowiednio dobrać kosmetyk w pierwszej kolejności należy określić jaki mamy typ cery, bo to jest podstawa aby dobrać odpowiedni produkt.

typy skory

Posiadamy kremy które leczą defekty skórne, takie jak np. trądzik. Inne z kolei spłycają zmarszczki, zapewniają skórze odpowiednią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi lub silnie nawilżają skórę. Musimy wiedzieć jakie są wymagania Naszej skóry i na tej podstawie dobrać kosmetyk.

Wyróżnione są cztery podstawowe typy cery, tj.: cera normalna, sucha, tłusta oraz mieszana. Często wyróżniają się one wrażliwością oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośmymi, tzw: pajączki.

Czytaj więcej...

Idealna skóra nie musi być tylko marzeniem.

Wreszcie fachowcy rozsypują swoje sekrety - i chociaż byliśmy trochę ostrożni wobec tego, niesamowite wyniki mówią same za siebie.

Produkty do pielęgnacji skóry obejmują obecnie ślimakową mucynę jako kluczowy składnik zwiększania żywotności skóry i poprawiające naturalny blask.

Zapoznaj się z naszymi ośmioma  produktami zawierającymi śluz ślimaka, które w widoczny sposób poprawiają kondycje i wygląd skóry.

Dziś przedstawiamy:

KREM PRESTIGE 30 + DZIEŃ

Krem 30 dzień

Pojemność 50 ml.

Czytaj więcej...

Jak wyglądać pięknie mimo niesprzyjającej aury ?

Jesienna pielęgnacja twarzy powinna opierać się na kilku podstawowych zasadach.
Po pierwsze, staramy się nawilżyć skórę. Po drugie, chronimy ją przed działaniem zimna, wiatru i suchego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki tym dwóm krokom przetrwamy trudny czas, ciesząc się piękną i zadbaną skórą.
Spadek temperatury na dworze, początek sezonu grzewczego, klimatyzacja i pora jesiennych infekcji to czas, kiedy trzeba wyjątkowo zadbać o cerę. Skórze staje się sucha, traci zdrowy blask i pojawiają się zaczerwienienia. Jak wyglądać pięknie mimo niesprzyjającej aury ? Potrzebna jest dobra pielęgnacja, dzięki której nasza cera przetrwa jesienny czas w dobrej kondycji.
piekna skora
 
Skóra twarzy jest najbardziej narażona na działanie zimna, wiatru i słońca, ponieważ nie chronią jej ubrania. Działanie tych czynników wpływa na zniszczenie włókien kolagenowych, czego skutkiem są zmarszczki, utrata jędrności i podrażnienia. Jesienią skóra często się łuszczy, staje się czerwona i przesuszona. Co radzą dermatolodzy? Niezbędne jest nawilżenie skóry. Recepta wydaje się prosta, ale wybór odpowiedniego kosmetyku już nie. 
 
Kosmetyki na jesień.
Czytaj więcej...

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People