img 

Tak zostałam ambasadorką Warmii i Mazur

SnailsGarden Mariola Skalmowska Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że nasze produkty, takie jak kosmetyki z użyciem śluzu ślimaka, staną się tak popularne. Ludzie kazali pukać się nam w głowę. Jako to, ślimaki w Polsce i to tego jeszcze kremy? Uwierzcie lub nie, ale jak zaczynaliśmy w 2012 roku z pomysłem na kremy, było ich na rynku polskim zaledwie kilka, żeby nie powiedzieć dokładnie trzy (w tym zagraniczne). My jednak widzieliśmy w tym swój cel i rozwój naszej firmy. Zostanie ambasadorem regionu, to wielki zaszczyt, ale i zobowiązanie. Obiecujemy, że ze swojej strony, nie spoczniemy na laurach i z dumą będziemy reprezentować naszą Warmię i Mazury po całej Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzyli.

Wspaniale gdy praca sprawia wielką radość a jednocześnie daje wiele szczęścia i piękna dla innych "Kobieta dla Kobiet"

Najlepszym Najlepszych SnailsGardenMarszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin nagrodził podmioty, które w ubiegłych latach zaznaczyły swoją obecność na forum krajowym i międzynarodowym, przyczyniając się do promocji regionu Warmii i Mazur w Polsce i za granicą. Uroczystość wręczenia honorowych tytułów i statuetek odbyła się 5 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Grzegorz i Mariola Skalmowscy, właściciele Snails Garden, zostali uhonorowani w kategorii "Innowacje i rozwój".

W kategorii "Innowacje i rozwój" Firma Snails Garden została uhonorowana laurem "Najlepszym z Najlepszych 2018" – nagrodą przyznawaną przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, którą corocznie wyróżniane są osoby, instytucje i przedsiębiorstwa będące ambasadorami naszego regionu. Nasza rodzinna firma z Krasina pod Pasłękiem od 15 lat promuje walory smakowe i zdrowotne ślimaków. Miejsce, które stworzyli Grzegorz i Mariola Skalmowscy stanowi inspirację dla rolników i przedsiębiorców w całej Europie.

Ze śluzu ślimaków wytwarzane są innowacyjne kosmetyki.

Info: http://biznes.elblag.net/artykuly/podpaslecka-firma-snails-garden-doceniona-przez-ma,35172.htm

 

KONIEC Z SUCHĄ, WIOTKĄ SKÓRĄ - KROPLA MŁODOŚCI

 KONIEC Z SUCHĄ, ODWODNIONĄ SKÓRĄ - TO SERUM PRZYWRÓCI JĄ DO ŻYCIA
"Skóra po prostu go wypija" - zachwycają się Nasze klientki. To jeden z najczęściej opisywanych kosmetyków nawilżających na naszych stronach.
 
essential oils
 
Dręczą cię suche skórki, a twoja cera jest poszarzała i wygląda na zmęczoną? Takie objawy jednoznacznie świadczą o braku dostatecznego nawilżenia - w katalogu kosmetyków Snails Garden jest hit, który błyskawicznie upora się z tym problemem!
Jak szybko nawilżyć suchą skórę?
Najpopularniejszą substancją nawilżającą, jest kwas hialuronowy - to właśnie ten składnik jest głównym komponentem jednego z najczęściej komentowanych produktów SG. Mowa o serum nawilżającym- skoncentrowanym produkcie przeznaczonym do pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Oprócz 50% kwasu hialuronowego zawiera też m.in. wyciąg z aloesu, kótyr  silnie nawilża skórę, chroni naskórek i wspomaga jego regenerację, przeciwzapalnie, likwiduje podrażnienia (skóra wysuszona i podrażniona detergentami, poparzona słońcem, zniszczona środkami chemicznymi). Kolejny składnik to kolagen, który powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry, zatrzymuje i podnosi zawartość wilgoci w skórze  tworząc delikatną powłokę. Dzięki własnościom błonotwórczym tworzy na powierzchni skóry rodzaj wygładzającej warstwy ochronnej.
Czytaj więcej...

ELIKSIR pod oczy

Czy Twoja skóra pod oczami ulega przesuszeniu?

Czy Twojemu spojrzeniu brakuje blasku młodości?

Czy zauważyłaś już zmarszczki pod oczami?

Zadbaliśmy o Twój problem!

https://youtu.be/

NOWA FORMUŁA ELIKSIRU POD OCZY

- wzbogacona o Czynnik Wzrostu Fibroblastów - FGF-1/MicroTransDerm

elixir oczy

Eliksir pod Oczy, to kolejny produkt z linii kosmetycznej Colway, którego nowoczesna formuła, poprawia stan delikatnej skóry wokół oczu. Oprócz Kolagenu Naturalnego, który jest niezastąpionym i podstawowym budulcem skóry, ELIKSIR POD OCZY zawiera wiele dobroczynnych składników. Kosmetyk był od dawna postulowany przez Sieć Konsumencką Colway, wytwarzany w high biotechnology, stanowiący konsekwentną kontynuację linii kosmetycznej składającej się na Zestaw pielęgnacyjny do twarzy i dekoltu.

Czytaj więcej...

logast

© Copyright by Snails Garden
Projekt graficzny: Virtual People